Sklady

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Sklady

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek >

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

Vo Vzdialenej správe môžete vytvoriť niekoľko skladov a tie priradiť určitým pokladniam. Každá pokladnica môže mať vlastný sklad, z ktorého odčerpáva tovar (podružný sklad) alebo naopak jeden sklad môže slúžiť pre viac pokladníc (zdieľaný sklad). Môžete dokonca nastaviť rozdielny sklad v závislosti od predávaných produktov. Tejto funkcii hovoríme priradenie produktov.

sdilene_sklady
podruzne_sklady

 

Kliknutím na záložku Sklady vo vzdialenej správe sa rozbalí ponuka s ďalšími záložkami, ktoré umožňujú zistiť aktuálny stav skladových zásob, naskladniť produkty alebo priradiť určité produkty konkrétnemu skladu.

 

 

dulezite_sdeleni_icon

Dotyková pokladňa má vždy automaticky priradený tzv. východiskový sklad. Ďalšie sklady je možné k pokladni pripojiť prostredníctvom Vzdialenej správy alebo vytvoriť nový sklad priamo na pokladni.

nahor


Pridať všetko

Na niektorých stránkach (Ceny, Sklady a vybrané zoznamy) sa nachádza tlačidlo Pridať všetky 01. Toto tlačidlo presunie všetky položky do okna úprav 02, kde s nimi môžete ďalej pracovať. Na nasledujúcom obrázku je ako príklad pridanie všetkých produktov z kategórie Prílohy do pravidla na sledovanie množstva:

newitem74

nahor