Zoznam presunov

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Zoznam presunov

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek > Sklady >

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

V záložke Sklady » Zoznam presunov nájdete prehľad prebehnutých skladových presunov zoradených štandardne podľa dátumu. Kliknutím do rozbaľovacieho menu 01 zvolíte sklad, z ktorého chcete vykonať presun a zároveň sa zobrazia iba realizované presuny z tohto skladu. Produkty potom presuniete pomocou tlačidla 02. Zvolením intervalu v poli 03 obmedzíte prehľad len na vybraný časový interval. Tlačidlom otvoríte podrobnosti vybraného presunu s možnosťou exportu do Excel tabuľky, .csv alebo .pdf súboru.

skladyvs3

nahor

Ako produkty presunúť na iný sklad?

1_icon

V záložke Sklady » Zoznam presunov kliknite na tlačidlo Skladový presun a vyberte z rozbaľovacieho menu 01 kategóriu produktov. V prehľade sa zobrazia produkty z vybranej kategórie. Štandardne sa zobrazujú produkty zo všetkých kategórií.

2_icon

Tlačidlom 02 vyberte produkty pre naskladnenie. Vybrané produkty sa presunú na pravú stranu, kde ich môžete ďalej upraviť.

skladyvs5
 

3_icon

V rozbaľovacom menu 03 zvoľte sklad, na ktorý budú produkty presunuté. Do poľa 04 zadajte ich množstvo a zmeny uložte kliknutím na tlačidlo 06. Produkt, ktorý nechcete presunúť odoberte tlačidlom 05.

 

uziv_tip_icon

Viac skladových presunov do rovnakého cieľového skladu a s rovnakým číslom skladového presunu sa vždy zlúči pod jeden prehľad. Presun môžete vykonať aj priamo na stránke s prehľadom produktov. Postup nájdete v tejto kapitole.

nahor