Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

V záložke Sklady » Zoznam presunov nájdete prehľad prebehnutých skladových presunov zoradených štandardne podľa dátumu. Kliknutím do rozbaľovacieho menu 01 zvolíte sklad, z ktorého chcete vykonať presun a zároveň sa zobrazia iba realizované presuny z tohto skladu. Produkty potom presuniete pomocou tlačidla 02. Zvolením intervalu v poli 03 obmedzíte prehľad len na vybraný časový interval. Tlačidlom otvoríte podrobnosti vybraného presunu s možnosťou exportu do Excel tabuľky, .csv alebo .pdf súboru.

skladyvs3

nahor

Ako produkty presunúť na iný sklad?

1_icon

V záložke Sklady » Zoznam presunov kliknite na tlačidlo Skladový presun a vyberte z rozbaľovacieho menu 01 kategóriu produktov. V prehľade sa zobrazia produkty z vybranej kategórie. Štandardne sa zobrazujú produkty zo všetkých kategórií.

2_icon

Tlačidlom 02 vyberte produkty pre naskladnenie. Vybrané produkty sa presunú na pravú stranu, kde ich môžete ďalej upraviť.

skladyvs5
 

3_icon

V rozbaľovacom menu 03 zvoľte sklad, na ktorý budú produkty presunuté. Do poľa 04 zadajte ich množstvo a zmeny uložte kliknutím na tlačidlo 06. Produkt, ktorý nechcete presunúť odoberte tlačidlom 05.

 

uziv_tip_icon

Viac skladových presunov do rovnakého cieľového skladu a s rovnakým číslom skladového presunu sa vždy zlúči pod jeden prehľad. Presun môžete vykonať aj priamo na stránke s prehľadom produktov. Postup nájdete v tejto kapitole.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC