Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Táto kapitola vás postupne prevedie jednotlivými krokmi, ktoré sú nutné pre aktiváciu a nastavenie elektronickej evidencie tržieb v Dotykačke.

 

uziv_tip_icon

V tejto kapitole je popísané, ako nastaviť evidenciu tržieb priamo v pokladni Dotykačka. Fiškalizáciu tržieb však môžete vykonávať aj prostredníctvom mobilného čašníka alebo platobného terminálu Dotypay. Tieto možnosti sú uvedené v podkapitolách Fiškalizácia prostredníctvom mobilného čašníka a Fiškalizácia prostredníctvom platobného terminálu.

 

+1. krok: Generovanie údajov pre evidenciu tržieb

+2. krok: Pripojenie fiškálneho modulu k pokladni

+3. krok: Inštalácia aplikácie eKasa a nastavenie fiškalizácie

 

uziv_tip_icon

Stav fiškalizácie jednotlivých dokladov (uzavretých účtov) môžete skontrolovať prostredníctvom Vzdialenej správy v zostave Vystavené doklady.

 

nahor


 

Vystavenie nefiškalného dokladu

Ak v nastaveniach eKasy v časti Všeobecné povolíte vystavovanie nefiškalizovaných dokladov, budete môcť vystaviť nefiškalizovaný doklad prostredníctvom platobného dialógu. Po aktivácii tejto voľby sa do tlačových úloh v nastaveniach tlače pridá úloha Tlač výpisu z účtu.

clip1068

 

poznamka_icon

Uzavrieť účet nefiškálnym dokladom je možné v platobnom dialógu. Dodatočne vytlačíte kópiu účtenky z Histórie. Účtenku je možné tiež poslať na e-mail zákazníka. V tomto prípade sa účtenka netlačí a účet je štandardne fiskalizovaný.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC