Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

uziv_tip_icon

Naskladnenie produktov je možné vykonať aj priamo na pokladni prostredníctvom aplikácie Sklad. Na postup naskladnenia produktov v aplikácii Sklad sa pozrite do tejto kapitoly. Vzdialená správa však umožňuje aj hromadné naskladnenie produktov, ako to urobiť nájdete tu.

 

Ako naskladniť alebo presunúť produkt do iného skladu?

1_icon

Na záložke Zoznamy » Produkty vyberte produkt a kliknite na tlačidlo 01 pre presun do iného skladu alebo na tlačidlo 02 pre naskladnenie produktu.

produkty6

 

2_icon

V zobrazenom dialógu vyberte sklad na ktorý chcete produkt naskladniť alebo sklad z akého chcete produkt presunúť a kliknite na tlačidlo OK.

produkty7

 

3_icon

Zobrazí sa stránka s prehľadom produktov vo vybranom sklade. Zo zoznamu kliknutím na tlačidlo 03 pridáte do naskladnenia ďalšie produkty, tie potom uvidíte v pravej časti stránky.

produkty9

 

4_icon

Pokiaľ sa teraz presuniete do dolnej časti stránky, uvidíte tu zvolený produkt (produkty) pre naskladnenie. Teraz stačí zadať množstvo na naskladnenie do poľa 04 a kliknutím na tlačidlo Naskladniť 05 skladový pohyb uložiť. Ak si niektorý produkt neprajete naskladniť, zmažte ho kliknutím na tlačidlo 06. Pre naskladnenie môžete zadať aj záporné množstvo, v takom prípade vykonáte tzv. korekciu či odpis produktu.

produkty8

 

4_icon

Ak ste v kroku 1 zvolili presunutie produktu, je postup podobný. Tlačidlom 07 môžete pridať zo zoznamu produktov v zdrojovom sklade ďalšie produkty na presun. Potom sa presuňte do pravej časti stránky a z rozbaľovacieho menu 08 vyberte cieľový sklad (sklad do ktorého budú produkty presunuté). Do poľa 09 zadajte množstvo, ktoré chcete presunúť. Tlačidlom 010 môžete prípadne produkt, ktorý nechcete presunúť, zmazať. Kliknutím na tlačidlo Uložiť 011 skladový pohyb uložíte. Produkt (produkty) budú presunuté z jedného skladu do druhého.

produkty10

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC