Štítky

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Štítky

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek > Zoznamy > Produkty >

Každému výrobku v pokladni je možné priradiť štítok. Štítok je textová informácia, ktorá sa dá použiť napríklad na určenie, či sa má v kuchyni vytlačiť objednávka bon) pri predaji konkrétneho výrobku a pod. Podrobné informácie o štítkoch nájdete v tejto kapitole.

Štítky môžete spravovať priamo v dotykovej pokladnici alebo prostredníctvom Vzdialenej správy. Pre správu štítkov vo Vzdialenej správe prejdite na záložku Zoznamy » Produkty a v záhlaví stránky prepnite pomocou tlačidla 01 na zobrazenie štítkov. Nový štítok vytvoríte vo vlastnostiach produktu. Všetky štítky, ktoré u produktov vytvoríte, uvidíte v tomto zozname.

2017-03-16_145401
 

Pomocou tlačidiel 02 môžete exportovať zobrazené štítky do Excelu alebo textového formátu .csv. Pomocou tlačidla Import 03 môžete štítky do pokladnice hromadne naimportovať. Kliknutím na tlačidlo 04 získate prístup k vlastnostiam každého štítku. Kliknutím na tlačidlo 05 štítok odstránite.

Na štítku môžete zmeniť jeho názov a externé označenie. Externé označenie je možné využiť ako internú identifikáciu daného štítku. Zmeny uložíte kliknutím na tlačidlo Uložiť.

2017-03-16_153117

nahor