Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Každému výrobku v pokladni je možné priradiť štítok. Štítok je textová informácia, ktorá sa dá použiť napríklad na určenie, či sa má v kuchyni vytlačiť objednávka bon) pri predaji konkrétneho výrobku a pod. Podrobné informácie o štítkoch nájdete v tejto kapitole.

Štítky môžete spravovať priamo v dotykovej pokladnici alebo prostredníctvom Vzdialenej správy. Pre správu štítkov vo Vzdialenej správe prejdite na záložku Zoznamy » Produkty a v záhlaví stránky prepnite pomocou tlačidla 01 na zobrazenie štítkov. Nový štítok vytvoríte vo vlastnostiach produktu. Všetky štítky, ktoré u produktov vytvoríte, uvidíte v tomto zozname.

2017-03-16_145401
 

Pomocou tlačidiel 02 môžete exportovať zobrazené štítky do Excelu alebo textového formátu .csv. Pomocou tlačidla Import 03 môžete štítky do pokladnice hromadne naimportovať. Kliknutím na tlačidlo 04 získate prístup k vlastnostiam každého štítku. Kliknutím na tlačidlo 05 štítok odstránite.

Na štítku môžete zmeniť jeho názov a externé označenie. Externé označenie je možné využiť ako internú identifikáciu daného štítku. Zmeny uložíte kliknutím na tlačidlo Uložiť.

2017-03-16_153117

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC