Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

Každá dotyková pokladnica obsahuje predvolený sklad, ktorý sa synchronizuje so Vzdialenou správou. Ďalšie sklady vytvoríte priamo na pokladni prostredníctvom Vzdialenej správy. Každý vytvorený sklad priradíte jednej alebo viacerým pokladniam. Môžete teda vytvárať zdieľané alebo podružné sklady.

 

Ako vytvoriť nový (zdieľaný) sklad?

1_icon

Vo vzdialenej správe kliknite na záložku Sklady a v rozbaľovacom menu zvoľte Nastavenie skladov. Vlastnosti vytvoreného skladu zobrazíte tlačidlom 02 a môžete ho tak upraviť. Na vytvorenie nového skladu kliknite na modré tlačidlo + Pridať 01. Vymazať vytvorený sklad je možné tlačidlom 03. Zmazať však môžete iba sklady, ktoré žiadna pokladnica nepoužíva, tj nie sú východiskové.

clip0206

 

2_icon

Do poľa 01 napíšte meno nového skladu. V rozbaľovacom menu 02 môžete voliteľne vybrať farbu skladu. V časti 03 označte kliknutím pokladne, ktoré budú tento sklad používať. Nakoniec všetko uložte tlačidlom Uložiť 04. Týmto postupom sprístupníte vytvorený sklad na jednotlivých pokladniach. Teraz je nutné ešte tento sklad na jednotlivých pokladniach v nastavení aplikácie Dotykačka zvoliť.

Tlačidlo 05 v záhlaví vás presunie na stránku na naskladnenie do zvoleného skladu. Nájdete tu aj tlačidlo na zmazanie skladu.

skladyvs11

 

Po ďalšej synchronizácii budú sklady prepísané na jednotlivé pokladne. Vytvorené sklady vo Vzdialenej správe by mali korešpondovať so stavom skladov v aplikácii Sklad na jednotlivých priradených dotykových pokladniach.

Pokiaľ máte vytvorených viac skladov, môžete nastaviť, aké produkty budú z akého skladu odčítané. Pravidlá pre vlastné odčítanie produktov vytvoríte v časti Priradenie produktov.

 

poznamka_icon

V zozname skladov vždy uvidíte aj východiskový sklad. Ten je automaticky vytvorený a použitý ako východiskový na každej dotykovej pokladni. Pokiaľ chcete novo vytvorený sklad použiť ako východiskový, je nutné vždy zmenu východiskového skladu vykonať aj lokálne priamo na pokladni.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC