El. dodacie listy

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

El. dodacie listy

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek > Sklady >

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

Dotykačka ponúka vlastný formát pre elektronické dodacie listy a remitendy. Tento .xml formát je určený primárne pre dodávateľov, ktorí ho môžu integrovať a ponúknuť tak svojim zákazníkom jednoduché naskladnenie na základe elektronického dodacieho listu či úpravu skladových zásob na základe remitendy.

Remitendy či el. dodacie listy je možné ručne nahrávať prostredníctvom .xml súboru v správnom formáte. To je vhodné v prípade, keď obdržíte dodací list / remitendu e-mailom alebo chcete sami využívať možnosť úpravy skladových zásob podľa el. dodacieho listu alebo remitendy.

Štruktúra súboru je uvedená nižšie. Pre nahranie elektronického dodacieho listu / remitendy vyberte najprv cieľovú pokladňu 01, potom kliknite do oblasti 02 a vyberte súbor pre nahranie. Súbor je možné tiež do tejto oblasti jednoducho pretiahnuť. Súbor bude okamžite nahraný a spracovaný.

Všetky nahrané súbory potom budú zobrazené v časti 03 odkiaľ je možné ich tiež stiahnuť vo formáte .xml. Kliknutím na stĺpčeky v záhlaví záznamy zoradíte. Stav nahrania nájdete v stĺpčeku ID dokumentu  ( Nový  /  Otvorený  /  Naskladený ). Ďalej je možné zobrazené záznamy filtrovať podľa pokladne a typu (Dodací list (nákup) / Remitenda). Ukážkový elektronický dodací list je možné stiahnuť kliknutím na STIAHNUŤ ŠABLÓNU 04.

clip0091

 

dulezite_sdeleni_icon

Vždy po ručnom nahraní súboru nezabudnite prejsť do aplikácie Sklad na pokladni a tu skladové zmeny potvrdiť.

nahor

-Štruktúra elektronického dodacieho listu

nahor