Produktové zostavy

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Produktové zostavy

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek > Zostavy > Pôvodné zostavy >

dulezite_sdeleni_icon

Na prácu s pokladničnými dátami odporúčame použiť nové zostavy, ktoré sú popísané v tejto kapitole. Tieto pôvodné zostavy už nie sú nijako ďalej upravované ani rozvíjané.

Niektoré dátové zostavy nie sú pre Slovensko podporované.

Produktové zostavy

K podrobnostiam konkrétnej produktovej zostavy sa dostanete jednoducho kliknutím na vybranú zostavu v obrázku nižšie:

stitky12

 

Typy produktových zostáv

Podľa kategórií

Na základe vybraného obdobia, prípadne pokladne, zostava vypíše predané položky zlúčené do kategórií. Zobrazený je počet predaných položiek (počet jedinečných položiek na účtenkách), priemerná cena položky, celkové predané množstvo, celková cena predaných položiek, DPH a priemerná nákupná cena. Aktívny prepínač Rozpis pokladníc ukáže v zostave produkty zo všetkých pokladní v rámci jednej kategórie.

Podľa zamestnancov

Zhodná zostava ako podľa kategórií, iba zlučovaná podľa zamestnancov. Pred vygenerovaním zostavy môžete vybrať konkrétneho zamestnanca.

Podľa zákazníkov

Zhodná zostava ako podľa kategórií, iba zlučovaná podľa zákazníkov. Pred vygenerovaním zostavy môžete vybrať konkrétneho zákazníka.

Podľa štítkov

Táto voľba vygeneruje zostavu produktov na základe zvolených štítkov. Tieto štítky musia byť k produktu najprv priradené. Pred vygenerovaním zostavy môžete zvoliť Časové obdobie a konkrétnu Pokladnicu na upresnenie vygenerovaného výstupu.

clip0011

 

Podľa poverenia

Zostava ukáže produkty predávané v poverení podľa subjektov EET.

Predané produkty

Na základe vybraného obdobia, prípadne pokladne či štítku, zostava zobrazí rozpis jednotlivých predaných položiek s číslom pokladničného dokladu, ku ktorému patrí, ich množstvo, cenou a typom platby. Nájdete tu aj číslo pokladničnej transakcie z platobného terminálu, variabilný symbol platby alebo meno a označenie konkrétnej pokladnice.

Prehľad odťažovania

Na základe vybraného skladu zostava vygeneruje zoznam predávaných položiek a ich odťažovaných surovín (receptúr).

Tovar na otvorených účtoch

Zostava ukáže produkty na otvorených účtoch.

nahor