Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Záložka Pôvodné zostavy umožňuje vygenerovať najrôznejšie typy dátových zostáv. Tieto zostavy môžete generovať za zvolené časové obdobie a to pre všetky alebo len určitú pokladňu. Každú zostavu môžete obmedziť na vybranú zmenu (dobu od otvorenia do uzavretia pokladnice) a obmedziť zobrazované dáta len na túto zmenu. Stačí prejsť do predajného reportu Zmeny, tu vybrať zmenu a potom určeným tlačidlom prejsť do Zostáv. Zostava, ktorú potom vyberte, bude mať automaticky nastavené časové obdobie na zvolenú zmenu.

 

dulezite_sdeleni_icon

Na prácu s pokladničnými dátami odporúčame použiť nové zostavy, ktoré sú popísané v tejto kapitole. Tieto pôvodné zostavy už nie sú nijako ďalej upravované ani rozvíjané.

Niektoré dátové zostavy nie sú pre Slovensko podporované.

 

Ako vygenerovať zostavu?

1_icon

Kliknite na záložku Zostavy » Pôvodné zostavy a potom si vyberte z ponuky zostáv v pravej časti stránky. Na zvolenú zostavu kliknite.

2017-05-29_191742

 

2_icon

Kliknite do poľa 01 a vyberte časové obdobie (dátum a čas od-do) pre zostavu. Každú zostavu možno ďalej filtrovať podľa rôznych kritérií. Na nasledujúcom obrázku sú zobrazené možnosti produktovej zostavy Predávané produkty. Túto zostavu teda môžete obmedziť na vybrané pokladnice, stav fiškalizácie dokladu a vybrané štítky pomocou možností 02. Ak ponecháte predvolenú možnosť všetky dohromady, zostava bude platná pre všetky pokladnice alebo doklady.

Nakoniec v časti 03 vyberte, či chcete správu zobraziť (tlačidlo Vygenerovať zostavu) alebo ju uložiť ako tabuľku Excel či vo formáte .csv.

2017-05-25_171201171202

 

3_icon

Po vygenerovaní sa zostava zobrazí v prehliadači. Na nasledujúcom obrázku vidíte vygenerovanú predajnú zostavu Účtenky. V tejto zostave môžete kliknúť na meno zamestnanca alebo zákazníka a zobraziť všetky účtenky, ktoré boli pod nimi vystavené. Kliknutím na tlačidlo Účtenka alebo číslo účtenky prejdete na podrobnosti každej účtenky. Exportovať vygenerovanú zostavu do formátu Excel alebo .csv je možné pomocou tlačidiel v záhlaví.

2017-05-29_192044

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC