Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

dulezite_sdeleni_icon

Na prácu s pokladničnými dátami odporúčame použiť nové zostavy, ktoré sú popísané v tejto kapitole. Tieto pôvodné zostavy už nie sú nijako ďalej upravované ani rozvíjané.

Niektoré dátové zostavy nie sú pre Slovensko podporované.

Skladové zostavy

K podrobnostiam konkrétnej skladovej zostavy sa dostanete jednoducho kliknutím na vybranú zostavu v obrázku nižšie:

skladove_sestavy1

 

Typy skladových zostáv

Skladové pohyby

Na základe vybraného obdobia, prípadne skladu, je vygenerovaný zoznam všetkých skladových operácií (nákup, predaj, korekcia, inventúra, vrátenie). Zoznam je možné zoradiť aj podľa EAN a PLU. Vyhľadávať je možné aj podľa čísla dodacieho listu.

Dodávatelia

Táto zostava zobrazí všetky nákupy, či korekcie vykonané u vybraného dodávateľa s množstvom, dátumom nákupu či korekcie (odpisu) a množstvom s nákupnou cenou.

Stav skladu

Táto zostava zobrazí stav vybraného skladu ku konkrétnemu dňu. Zostavu môžete tiež obmedziť iba na produkty vo zvolenej kategórii.

Predané množstvo

Ide o zjednodušenú skladovú zostavu podľa kategórií, zobrazujúcu iba názov položky a celkové predané množstvo. Položky sú zoradené podľa názvu, bez vplyvu na kategóriu v ktorej sú obsiahnuté.

Predané množstvo podľa nákupnej ceny

Zostava zobrazujúca produkty zoradené podľa názvu, nákupnej ceny alebo predaného množstva. Zostava obsahuje tiež súčtový riadok, ktorý ukazuje súčty v rámci jednotlivých zobrazených stránok a v zátvorke potom súčty za všetky stránky dohromady (aj tie aktuálne nezobrazené).

Odpisy

Zostava realizovaných odpisov s filtrovaním podľa pokladne, zamestnanca alebo zákazníka.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC