Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Pokiaľ si vytvoríte záznamy o dodávateľoch, môžete k týmto dodávateľom priradiť produkty pri naskladnení. Získate tak lepší prehľad a budete si môcť triediť podľa dodávateľov reporty a zostavy.

Pomocou funkcie Hromadný výber môžete vybrať viac položiek, ktoré je možné presunúť do inej kategórie, zmazať, či upraviť u nich napríklad daňovú sadzbu, či iné parametre.

 

uziv_tip_icon

Vo Vzdialenej správe je možné dodávateľov hromadne naimportovať z pripraveného .csv. súboru. Ten má rovnakú štruktúru ako súbor, ktorý získate exportom dodávateľov zo Vzdialenej správy.

 

Ako pridať alebo vymazať dodávateľa?

1_icon

V záložke Zoznamy » Dodávatelia kliknite na tlačidlo + Pridať 01. Ak ste už vytvorili dodávateľa, použite tlačidlá 02 na je úpravu alebo odstránenie. Odstráni sa len dodávateľ, priradené produkty sa neodstránia.

Tlačidlom 03 záznamy vyexportujete, tlačidlom 04 vykonáte hromadnú zmenu vlastností a pomocou tlačidla 05 dodávateľov naimportujete.

2017-03-27_170431

 

2_icon

Teraz zadajte názov a ďalšie informácie o dodávateľovi. Nakoniec všetko uložte kliknutím na tlačidlo Uložiť. Vyžaduje sa len názov. Dodávateľa môžete na pokladnici dočasne skryť pomocou prepínača 06.

2017-03-27_170321

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC