Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» Táto kapitola obsahuje rýchle video. «

Možnosti platobného dialógu v Dotykačke sú široké. Vhodným nastavením určujete, čo sa má stať po vystavení účtu. Pokiaľ chcete maximálne šetriť čas, jednoducho prijatú čiastku zaevidujete ťukaním na zobrazené hodnoty bankoviek a mincí alebo si do spodného panelu pridáte rýchle akcie. Pred konečným zaplatením je možné tiež zadať prípadné prepitné. V prípade podporovaných platobných terminálov môžete nechať sprepitné čisto na zákazníkovi. Terminál pri platbe kartou sám ponúkne zadanie prepitného. Najčastejšie scenáre použitia platobného dialógu ukazuje táto kapitola. Jednotlivé tu uvedené scenáre (nastavenia) sa dajú samozrejme kombinovať.

 

poznamka_icon

Nižšie opísané postupy sa týkajú záložky Nastavenie platieb, ktorú nájdete po otvorení postranného menu v časti Nastavenie aplikácie. Práve možnosti v Nastavenie platieb ovplyvňujú správanie platobného dialógu.

 

+Maloobchod - evidencia prijatej hotovosti

+Hotely a reštaurácie - prepitné

+Rýchle platenie - rýchle voľby platobných metód a akcií

nahor

Späť k platobnému dialógu

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC