Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

sklad_ui

 

Aplikácia Sklad je rozdelená na 3 základné časti. V časti 01 sa zobrazujú všetky produkty zoradené podľa abecedy vrátane aktuálneho množstva. Výpis produktov môžete obmedziť ťuknutím na vybranú kategóriu zobrazenú v hornej časti. Konkrétny produkt môžete nájsť zadaním jeho názvu do vyhľadávacieho poľa 02. Po otvorení aplikácie sa kurzor vždy nachádza v tomto poli, aby ste mohli priamo vyhľadávať.

V prostrednej časti 03 sa nachádza ponuka na prácu s aplikáciou sklad:

Ťuknutím na ikonu Správa skladov zobrazíte zoznam všetkých vytvorených skladov. Pre jednoznačné rozlíšenie ich môžete ľubovoľne pomenovať.

Správa dodávateľov umožňuje pridávať, upravovať a odstraňovať dodávateľov jednotlivých produktov.

Inventúru položiek v sklade vykonáte ťuknutím na ikonu Inventúra. Do inventúry môžete zahrnúť všetky produkty v sklade alebo len produkty obmedzené vybranou kategóriou či štítkom.

Položka Dodacie listy zobrazí naimportované elektronické dodacie listy prostredníctvom Vzdialenej správy. Tu je možné ich skontrolovať a naskladniť.

Reporty ponúkajú prehľady o skladových pohyboch, inventúrach či naskladnení. Prehľady vyexportujete do .csv súboru alebo si ich môžete nechať poslať na zadaný e-mail.

Hromadné naskladnenie alebo inventúra umožňujú pomocou čítačky čiarových kódov naskladniť tovar po kusoch či upraviť skladové množstvo v rámci inventúry.

Položka Remitendy zobrazí naimportované remitendy prostredníctvom elektronických dodacích listov vo Vzdialenej správe. Tu je možné ich skontrolovať a prepísať do skladových pohybov.

V časti 04 sa zobrazuje aktuálny užívateľ, ktorým je užívateľ prihlásený v Dotykačke. V spodnej časti sa nachádza chytrá klávesnica 05 na vyhľadávanie položiek a zadávanie hodnôt. Ťuknutím na ikony 06 otvoríte ponuku aplikácie alebo zobrazíte len vyrábané produkty.

Ak sa na zariadení zistí fotoaparát, automaticky sa zobrazí ikona 07 na skenovanie čiarového kódu. Uprednostňuje sa zadný fotoaparát. Možnosť skenovania čiarového kódu pomocou fotoaparátu je k dispozícii aj pre hormadné naskladnenie a inventúru. Možnosť skenovania čiarového kódu je daná možnosťami zabudovaného fotoaparátu v zariadení.

 

uziv_tip_icon

Ak chcete namiesto pôvodnej klávesnice (SmartPad) používať štandardnú systémovú klávesnicu, vypnite v nastaveniach aplikácie možnosť Používať výhradne vstavanú SmartPad klávesnicu.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC