Užívateľské rozhranie

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Užívateľské rozhranie

Navigácia:  Aplikácia Sklad >

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

sklad_ui

 

Aplikácia Sklad je rozdelená na 3 základné časti. V časti 01 sa zobrazujú všetky produkty zoradené podľa abecedy vrátane aktuálneho množstva. Výpis produktov môžete obmedziť ťuknutím na vybranú kategóriu zobrazenú v hornej časti. Konkrétny produkt môžete nájsť zadaním jeho názvu do vyhľadávacieho poľa 02.

V prostrednej časti 03 sa nachádza ponuka na prácu s aplikáciou sklad:

Ťuknutím na ikonu Správa skladov zobrazíte zoznam všetkých vytvorených skladov. Pre jednoznačné rozlíšenie ich môžete ľubovoľne pomenovať.

Správa dodávateľov umožňuje pridávať, upravovať a odstraňovať dodávateľov jednotlivých produktov.

Inventúru položiek v sklade vykonáte ťuknutím na ikonu Inventúra. Do inventúry môžete zahrnúť všetky produkty v sklade alebo len produkty obmedzené vybranou kategóriou či štítkom.

Položka Dodacie listy zobrazí naimportované elektronické dodacie listy prostredníctvom Vzdialenej správy. Tu je možné ich skontrolovať a naskladniť.

Reporty ponúkajú prehľady o skladových pohyboch, inventúrach či naskladnení. Prehľady vyexportujete do .csv súboru alebo si ich môžete nechať poslať na zadaný e-mail.

Hromadné naskladnenie alebo inventúra umožňujú pomocou čítačky čiarových kódov naskladniť tovar po kusoch či upraviť skladové množstvo v rámci inventúry.

Položka Remitendy zobrazí naimportované remitendy prostredníctvom elektronických dodacích listov vo Vzdialenej správe. Tu je možné ich skontrolovať a prepísať do skladových pohybov.

V časti 04 sa zobrazuje aktuálny užívateľ, ktorým je užívateľ prihlásený v Dotykačke. V spodnej časti sa nachádza chytrá klávesnica 05 na vyhľadávanie položiek a zadávanie hodnôt. Ťuknutím na ikony 06 otvoríte ponuku aplikácie alebo zobrazíte len vyrábané produkty.

 

uziv_tip_icon

Ak chcete namiesto pôvodnej klávesnice (SmartPad) používať štandardnú systémovú klávesnicu, vypnite v nastaveniach aplikácie možnosť Používať výhradne vstavanú SmartPad klávesnicu.

nahor