Samoobslužný režim

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Samoobslužný režim

Navigácia:  Práca s pokladňou > Nastavenie aplikácie >

Samoobslužný režim je určený pre prevádzky, kde si môže zákazník sám na pokladni namarkovať tovar a zaplatiť. Po zapnutí tohto režimu je nutné ešte vytvoriť užívateľský účet. Následne po prihlásení do tohto účtu bude Dotykačka v samoobslužnom režime. Ten umožňuje iba výber kategórií a produktov na hlavnej obrazovke, ich pridanie na účet a zaplatenie, prípadne naskenovanie čiarového kódu. Dotyková pokladňa teda bude fungovať ako tzv. kiosk.

 

dulezite_sdeleni_icon

Pokud budete používat samoobslužný režim, je nutné všechny ostatní uživatelské účty chránit pinem, aby se zákazníci nemohli přihlásit k jinému neomezenému účtu.

 

Jak nastavit samoobslužný režim?

1_icon

Prejdite do správy užívateľov a každému vytvorenému užívateľskému účtu aktivujte PIN.

2_icon

V Nastavenie aplikácie ťuknite na záložku Samoobslužný režim a zapnite ho. Tlačidlom + VYTVORIŤ pridajte užívateľa pre samoobslužný režim. Stačí len zadať jeho meno, napr. Kiosk, ako na obrázku nižšie.

clip1063

 

3_icon

Odhláste sa zo svojho účtu a ťuknutím na vytvoreného používateľa sa prihláste do samoobslužného režimu. Ten umožňuje štandardné markovanie tovaru a platenie.

clip1064
clip1065

 

4_icon

Ak chcete ukončiť samoobslužný režim, jednoducho sa odhláste a prihláste sa do bežného užívateľského účtu. Postranné menu, v ktorom nájdete odkaz na odhlásenie, zobrazíte (vysuniete) potiahnutím prstom od ľavého okraja obrazovky.

nahor