Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Prepojené pokladnice

Pomocou tlačidla + PRIDAŤ POKLADNICU zadajte IP adresu pokladnice, z ktorej (alebo do ktorej) chcete presúvať účty. Ak má prepojená pokladnica podporovanú verziu Dotykačky, pridá sa do zoznamu. Medzi prepojenými pokladnicami môžete presúvať účty a vykonávať ich platby. Prepojené pokladnice sa zobrazia v časti Otvorené účty. Úplný postup presunu účtu nájdete v časti Presun účtu do inej pokladnice.

 

uziv_tip_icon

IP adresu pokladnice nájdete pod dlaždicou Centrum pomoci v časti Nastavenie Wi-fi. Ak je pokladňa pripojená káblom, pridelenú IP adresu nájdete v nastaveniach systému Android v časti Bezdrôtové pripojenia a siete » Ďalšie » Ethernet.

dulezite_sdeleni_icon

Pripojené pokladnice by mali mať nastavenú pevnú IP adresu, aby sa napríklad po vypnutí alebo reštarte nezmenila. Ak sa IP adresa zmení, prepojená pokladnica bude nedostupná a bude potrebné ju znovu pridať pod správnou adresou. Informujte sa u správcu siete o možnosti nastavenia pevnej IP adresy.

Všetky pokladnice musia zdieľať rovnaké úložisko (cloud) a musia mať licenciu Dotykačka NAPLNO alebo vyššiu.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC