Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Tu nastavujete správanie pokladničnej zásuvky. Vhodné nastavenie zaistí správne otváranie pokladničnej zásuvky pri zvolení platobnej metódy v platobnom dialógu. Najprv povoľte otváranie pokladničnej zásuvky a potom zvoľte platobné metódy, pri ktorých sa bude pokladničná zásuvka otvárať.

 

Platobné metódy

Otvoriť pokladničnú zásuvku zvolením platobnej metódy

Aktiváciou tejto možnosti sa pokladničná zásuvka otvorí v okamihu výberu platobnej metódy v platobnom dialógu, tj. pred samotným uskutočnením platby. Na vybranú platobnú metódu je vždy potrebné ťuknúť, až potom sa otvorí pokladničná zásuvka a sprístupní sa tlačidlo na zaplatenie účtu.

 

Správanie

Zobraziť tlačidlo na otvorenie pokladničnej zásuvky

Skryje či zobrazí tlačidlo pre otvorenie pokladničnej zásuvky v dlaždicovom menu na hlavnej obrazovke Dotykačky. Pomocou tohto tlačidla môžete pokladničnú zásuvku kedykoľvek otvoriť bez ohľadu na pokladničné činnosti.

Otvárať pokladničnú zásuvku pri platbe z mobilného čašníka

Automaticky otvorí pokladničnú zásuvku pri platbe realizovanej prostredníctvom mobilného čašníka.

Otvárať pokladničnú zásuvku pri platbe z objednávkových systémov a cez API

Automaticky otvorí pokladničnú zásuvku, ak došlo k uhradeniu externej objednávky v prepojených objednávkových službách alebo pri platbe prostredníctvom rozhrania API.

 

uziv_tip_icon

Pokladničnú zásuvku môžete otvoriť nielen pri platbe v hotovosti, ale aj pri platbe kartou. Stačí aktivovať príslušnú možnosť v Nastavenie aplikácie » Nastavenie platieb » Nastavenie platby kartou.

Pokladničná zásuvka sa otvára aj pri zápise príjmov alebo výdavkov do pokladnice. Napríklad pri výbere hotovosti na nákup surovín.

dulezite_sdeleni_icon

Aby pokladničná zásuvka fungovala správne, musíte najprv k pokladni pripojiť tlačiareň a nastaviť tlač. Zásuvka je pripojená priamo k tlačiarni pomocou kábla RJ, pozri kapitolu Nastavenie pokladnice.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC