Cenovky

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Cenovky

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek > Zoznamy > Produkty >

Vo Vzdialenej správe môžete vygenerovať archy cenoviek s jednotlivými produktmi, cenou a čiarovým kódom. Tieto cenovky je potom možné vytlačiť a nalepiť na produkty. Cenovky je možné tiež jednoducho vytlačiť na bežnej tlačiarni účteniek priamo z pokladne. Ako na to sa dozviete v tejto kapitole.

 

Ako vytlačiť hárok produktových cenoviek?

1_icon

V záložke Zoznamy » Produkty kliknite hore na Cenovky.

2017-03-27_173014

 

2_icon

Na pravej strane vyberte produkty, ktoré chcete umiestniť na cenovky a tlačidlom 04 ich pridajte na pravú stranu do zoznamu. Zobrazené produkty môžete obmedziť na kategóriu zvolenú v menu 02. Prípadne je možné pridať všetky položky z vybranej kategórie tlačidlom Pridať všetky 03. Vpravo zvoľte údaje 05 , ktoré chcete mať na cenovkách vytlačené, a či má byť každá cenovka orámovaná (voľba Tlačiť rámček). Z rozbaľovacieho menu 06 vyberte rozmer cenoviek. Chybne zvolený produkt odoberiete tlačidlom 09, všetky produkty potom zmažete tlačidlom Zmazať zoznam 07.

2017-03-27_172243

 

3_icon

Pre každý produkt zadajte do príslušného poľa 08 počet cenoviek a nakoniec kliknite na tlačidlo Vytvoriť 010, aby sa vygeneroval hárok s cenovkami vo formáte .pdf. Tento dokument vytlačte napr. na samolepiaci papier, vystrihnite cenovky a nalepte ich na výrobky.

cenovky_ean1_800_edge1

 

poznamka_icon

Aby na cenovkách boli vytlačené čiarové kódy, je nutné mať vo vlastnostiach každého produktu uvedený číselný EAN alebo PLU kód. Podľa týchto číselných kódov potom budú automaticky vygenerované čiarové kódy na cenovkách. Na cenovkách môže byť zobrazená aj cena za mernú jednotku/balenie. Tá sa nastavuje vo vlastnostiach produktu.

nahor