Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

icon_vycetkaPri otvorení alebo zatvorení pokladnice sa môže zobraziť súpiska, do ktorej zadáte aktuálnu sumu peňazí v pokladnici. Dotykačka potom na základe týchto informácií zobrazí celkovú hotovosť v pokladnici.

 

Ako nastaviť súpisku?

1_icon

Najskôr je potrebné súpisku povoliť v Nastavenie aplikácie v časti Pokladnica » Otvorenie / zatvorenie. Potom špecifikujte, ktoré hodnoty mincí a bankoviek chcete do súpisky zahrnúť. Stačí pri platobnej metóde ťuknúť na ikonku kľúča clip1029 a nastaviť či skontrolovať definované platidlá. Pre najpoužívanejšie meny má však pokladňa bankovky a mince už pripravené.

clip0067

 

2_icon

Teraz bude vždy pri otvorení či uzavretí pokladnice zobrazená súpiska so zoznamom mincí a bankoviek. Do priradeného poľa ku každej hodnote zadajte aktuálny počet, ktorý máte v pokladni. Po uložení sa potom objaví celková čiastka získaná súčtom zadaných bankoviek a mincí.

vycetka

 

uziv_tip_icon

Súpiska vám pomôže aj pri evidencii straveniek. Stačí si v nastavení platobných metód nastaviť ako platidlá rôzne hodnoty stravných lístkov. Tieto hodnoty potom uvidíte aj vo zozname pri uzavretí pokladne a môžete zadať počty jednotlivých straveniek v pokladnici.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC