Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Tu môžete pomocou tlačidla + VYTVORIŤ PORCIU pridať porcie na ďalší predaj. Každá porcia je definovaná percentom veľkosti porcie a percentom ceny za nastavenú veľkosť. Porcie môžete spravovať aj v rámci Vzdialenej správy.

screenshot_2017-09-01-10-37-37

 

Ak tu definujete porcie, môžete ich použiť pre každý vytvorený produkt. Otvorte produkt predávaný vo viacerých porciách v Správe položiek a na záložke Porcia aktivujte zo zoznamu porcií porcie, ktoré chcete používať pri predaji produktu. Potom produkt uložte.

newitem103

 

Akonáhle naúčtujete produkt, je nutné pre zvolenie predávanej porcie otvoriť vlastnosti naúčtovaného produktu, na záložke Porcia ťuknúť na zvolenú porciu a potvrdiť tlačidlom NASTAVIŤ.

screenshot_2017-09-01-10-45-31

 

uziv_tip_icon

Ďalším spôsobom predaja porcií je vytvoriť samostatné produkty pre každú porciu. Potom tieto "špeciálne produkty" zaraďte do určenej kategórie a budete ich mať na jednom mieste.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC