Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Na správu porcií vo Vzdialenej správe prejdite na záložku Zoznamy » Produkty a v záhlaví stránky prepnite pomocou tlačidla 01 na zobrazenie porcií. Na tejto stránke pridávate porcie na ďalší predaj. Každá porcia je definovaná percentom veľkosti porcie a percentom ceny za nastavenú veľkosť. Porcie môžete spravovať aj priamo v pokladni.

2017-10-25_164450
 

Ak chcete pridať novú porciu, kliknite na tlačidlo + Pridať 02 vpravo hore. Zadajte veľkosť porcie a príslušnú cenu v % a uložte. Po synchronizácii sa vytvorené porcie prenesú do pokladnice.

Vytvorené porcie môžete použiť na každý produkt. Otvorte vlastnosti produktu a v časti Správa porcií aktivujte zo zoznamu vytvorených porcií tie, ktoré chcete používať pri predaji produktu. Potom produkt uložte.

Akonáhle naúčtujete produkt v pokladni, je nutné na zvolenie predávanej porcie otvoriť vlastnosti naúčtovaného produktu, v záložke Porcia ťuknúť na zvolenú porciu a potvrdiť tlačidlom NASTAVIŤ.

screenshot_2017-09-01-10-45-31

 

uziv_tip_icon

Ďalším spôsobom predaja porcií je vytvoriť samostatné produkty pre každú porciu. Potom tieto "špeciálne produkty" zaraďte do určenej kategórie a budete ich mať na jednom mieste.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC