Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NEOBMEDZENE. «

Rozdeľte si ponúkané pokrmy do jednotlivých chodov a informujte kuchyňu prostredníctvom tlačiarne objednávok o ich príprave. Vytvorené chody sa môžu zobrazovať na hlavnej obrazovke Dotykačky a obsluha ich tak jednoducho a rýchlo namarkuje.

uziv_tip_icon

Chody môžete vytvárať aj priamo v dotykovej pokladnici. Viac informácií nájdete v tejto kapitole, kde je aj popis, ako vlastne s chodmi pracovať.

 

Ako spravovať chody?

1_icon

Vo vzdialenej správe kliknite na záložku Zoznamy a v rozbalenom menu zvoľte Správa chodov. Na vytvorenie nového chodu kliknite na tlačidlo + PRIDAŤ CHOD 01.

clip0586

 

2_icon

Zadajte Názov chodu a doplňte prípadné Štítky 02. Podľa štítkov vo filtroch v jednotlivých tlačových úlohách môžete chod smerovať na určitú tlačiareň. Tj. objednávky či účtenky určitého chodu vždy tlačiť na určenej tlačiarni. Číslo chodu sa uplatňuje pri hromadnom exporte / importe dát, ide o interné označenie položky, ktoré sa vygeneruje po uložení. Pomocou šípok v časti 03 určite poradie chodov, ktoré sa uplatňuje pri tlači objednávok do kuchyne. Vždy sa postupuje od prvého chodu po posledný. Voľba Povoliť určuje, či sa bude chod zobrazovať na pokladni alebo nie, môžete ho teda dočasne skryť.

3_icon

Nakoniec nezabudnite vytvorené chody uložiť pomocou tlačidla 04. Vytvorený chod môžete vymazať pomocou ikony košíka v časti 03. Vytvorené chody sa potom prenesú do pokladne, kde s nimi môžete ďalej pracovať.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC