Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Okrem bežných produktov (predajných položiek) môžete v Dotykačke vytvárať aj špeciálne produkty, ktoré majú špecifické funkcie. Tieto produkty sú od bežných predajných položiek odlíšené hviezdičkou a je možné ich vytvárať priamo v pokladni aj vo Vzdialenej správe.

Podrobné informácie o týchto produktoch nájdete v tejto kapitole, v ktorej je popísaný aj postup vytvárania v pokladnici. Naopak, postup vytvárania prostredníctvom Vzdialenej správy je uvedený nižšie.

 

Ako vytvoriť špeciálny produkt?

1_icon

Špeciálny produkt môžete vytvoriť rovnakým spôsobom ako štandardný produkt, tj. pomocou tlačidla + Pridať na karte Zoznamy » Produkty. Otvorí sa stránka vlastností nového produktu. Teraz kliknite na tlačidlo Vytvoriť špeciálny produkt v záhlaví.

clip0132

 

2_icon

V druhom kroku vyberte kategóriu, v ktorej bude špeciálny produkt vytvorený, a pomocou príslušného tlačidla ho vytvorte.

clip0133

 

Produkt bude vytvorený v tejto kategórii. Špeciálne produkty majú štandardne nastavenú žltú farbu.

clip0134

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC