Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

clip1059

Ak máte záujem o integráciu Dotykačky so službou Wolt, musíte splniť nasledujúce požiadavky:

Máte licenciu Dotykačka NEOBMEZENĚ.

So spoločnosťou Wolt už máte podpísanú zmluvu.

 

dulezite_sdeleni_icon

Synchronizáciu menu vo Vzdialenej správe (viď krok 5 nižšie) zapnite až po vytvorení ponuky a odhlásení z aplikácie Wolt Merchant na iPade. V opačnom prípade môže dôjsť k duplicitným objednávkam alebo k prepísaniu vytvorenej ponuky z aplikácie Wolt!

 

Postup integrácie

1.Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára.

a.Vo formulári uveďte, aký typ služby využívate, či ste partnerská reštaurácia (Wolt) alebo partnerský obchod (Wolt Retail).

b.Uveďte, či na doručenie využívate spoločnosť Wolt alebo si doručenie zabezpečujete sami.

c.Nezabudnite napísať aj presný názov podniku, pre ktorý ste si objednali službu Wolt.

2.Na základe vašej žiadosti aktivujeme integráciu v spolupráci so spoločnosťou Wolt do 7 pracovných dní. Hneď ako bude integrácia hotová, budeme vás informovať.

3.Po aktivácii (správa od nás) si najprv pripravte prostredníctvom Vzdialenej správy menu / ponuku a vyplňte prevádzkové hodiny.

4.Po vytvorení ponuky sa odhláste z aplikácie Wolt Merchant v iPade alebo vypnite upozornenia na nové objednávky.

5.Aktivujte synchronizáciu menu vo Vzdialenej správe:
clip1048

6.Objednávky z Woltu budú teraz prijímané priamo v dotykovej pokladnici.

7.Ďalej už nepoužívajte aplikáciu Wolt Merchant, ale iba Vzdialenú správu pre správu ponuky a Dotykačku pre správu objednávok. Predajné prehľady nájdete po prihlásení do administrácie Woltu vo webovom prehliadači.

 

poznamka_icon

Po aktivácii synchronizácie vo Vzdialenej správe dôjde k zablokovaniu editácie ponuky v administrácii Woltu. Menu vytvorené skôr v administrácii Woltu bude stále ponúkané, ale nebude možné ho už zmeniť. Ďalej je teda nutné vytvoriť menu vo Vzdialenej správe Dotykačky.

Akonáhle zapnete synchronizáciu, je pôvodné menu Woltu zmazané a nahradené novo vytvoreným v Dotykačke (zároveň sa spustí aj automatická synchronizácia všetkých položiek v menu). Od tohto okamihu už prijímate objednávky výhradne v Dotykačke. Môžete požiadať Wolt, aby váš iPad, na ktorom ste odbavovali objednávky skôr, odblokoval. Tablet potom môžete používať pre vlastné použitie.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC