Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Na záložke Denné menu jednoducho vytvoríte denné alebo týždenné menu. Vytvorené menu je možné vyexportovať do súboru formátu .pdf a vytlačiť alebo priamo uverejniť na vašej facebookovej stránke. Denné menu sa môže tiež voliteľne zobrazovať na hlavnej obrazovke Dotykačky priamo v pokladni. Obsluha ho tak veľmi rýchlo naúčtuje.

 

uziv_tip_icon

youtube-3233Táto kapitola obsahuje názorné video.

 

Ako vytvoriť denné alebo týždenné menu?

clip0579
 

1_icon

Prejdite na záložku Denné menu 01 a v záhlaví 02 zvoľte, či vytvárate týždenné alebo denné menu. Týždenné menu zahŕňa ponuku na každý deň týždňa. Denné menu je ponuka iba na konkrétny vybraný deň. V oboch prípadoch môžete pridať aj ďalšiu ponuku (Týždenné menu v dolnej časti), ktorá je platná celý týždeň. Je teda možné vytvoriť menu na každý deň plus zvláštne menu, ktoré je platné celý týždeň a nemení sa. Konkrétny týždeň či deň, pre ktorý vytvárate menu, vyberte pomocou kalendára 03 vpravo hore.

2_icon

Ku každému menu je možné pridať text umiestnený v záhlaví 04 alebo päte. Pole na vloženie textu päty nájdete v dolnej časti stránky.

3_icon

V časti 05 vytvárate samotné menu. Jednoducho pre konkrétny deň zadajte do poľa Produkt prvé 3 znaky existujúceho produktu. Pokladňa na základe zadaných znakov vyhľadá a ponúkne zodpovedajúce produkty. Prípadne je možné do poľa len kliknúť a vybrať voľbu Vytvoriť produkt, objaví sa dialóg na založenie nového produktu. Nový produkt bude vložený do menu a taktiež uložený do pokladne. Ďalšie vlastnosti produktu potom môžete upraviť po otvorení jeho detailu na záložke Zoznamy » Produkty.

clip0580

 

4_icon

V časti 06 uvidíte náhľad menu. Akonáhle menu dokončíte, tlačidlami 07 ho môžete uložiť do .pdf a z tohto súboru vytlačiť alebo uverejniť na vašej facebookovej stránke. Pre tlač je možné vygenerovať .pdf súbor formátu A4 alebo A5.

 

uziv_tip_icon

Denné alebo týždenné menu môžete zobraziť na hlavnej obrazovke Dotykačky na takzvanej obrazovke odporúčaní. Okrem ponuky na konkrétny deň zobrazuje aj najpredávanejšie produkty.

nahor


youtube-3233 Ako vytvoriť denné menu a Obrazovka odporúčania (v českom jazyku):

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC