Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

V záložke Zoznamy » Produkty » Ceny môžete vytvárať dočasné alebo pravidelné cenové a zľavové akcie. Cena vybraných produktov sa môže líšiť na základe definovaných pravidiel. Podľa definovaných pravidiel sa potom cena automaticky upraví a po uplynutí stanoveného času sa vráti na pôvodnú hodnotu. Môžete si vybrať z nasledujúcich možností:
 

 

dulezite_sdeleni_icon

Vytvorené pravidlá pre dočasné zmeny cien je možné upravovať len prostredníctvom Vzdialenej správy.

V prípade viacerých pravidiel pre rovnaký časový interval bude uplatnené pravidlo s nižšou cenou. Ak bude napríklad produkt v akcii od pondelka do piatku za 2 EUR a zároveň v rámci Happy Hours vo štvrtok za 1,5 EUR, bude sa vo štvrtok predávať za 1,5 EUR.

Súhrnný počet produktov v pravidlách cien by nemal presiahnuť 1000. V opačnom prípade by mohlo dôjsť k dlhšej odozve rozhrania Vzdialenej správy.

 


 

Pridať všetko

Na niektorých stránkach (Ceny, Sklady a vybrané zoznamy) sa nachádza tlačidlo Pridať všetky 01. Toto tlačidlo presunie všetky položky do okna úprav 02, kde s nimi môžete ďalej pracovať. Na nasledujúcom obrázku je ako príklad pridanie všetkých produktov z kategórie Prílohy do pravidla na sledovanie množstva:

newitem74

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC