Ceny

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Ceny

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek > Zoznamy > Produkty >

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

V záložke Zoznamy » Produkty » Ceny môžete vytvárať dočasné alebo pravidelné cenové a zľavové akcie. Cena vybraných produktov sa môže líšiť na základe definovaných pravidiel. Podľa definovaných pravidiel sa potom cena automaticky upraví a po uplynutí stanoveného času sa vráti na pôvodnú hodnotu. Môžete si vybrať z nasledujúcich možností:
 

 

dulezite_sdeleni_icon

Vytvorené pravidlá pre dočasné zmeny cien je možné upravovať len prostredníctvom Vzdialenej správy.

V prípade viacerých pravidiel pre rovnaký časový interval bude uplatnené pravidlo s nižšou cenou. Ak bude napríklad produkt v akcii od pondelka do piatku za 2 EUR a zároveň v rámci Happy Hours vo štvrtok za 1,5 EUR, bude sa vo štvrtok predávať za 1,5 EUR.

Súhrnný počet produktov v pravidlách cien by nemal presiahnuť 1000. V opačnom prípade by mohlo dôjsť k dlhšej odozve rozhrania Vzdialenej správy.

 


 

Pridať všetko

Na niektorých stránkach (Ceny, Sklady a vybrané zoznamy) sa nachádza tlačidlo Pridať všetky 01. Toto tlačidlo presunie všetky položky do okna úprav 02, kde s nimi môžete ďalej pracovať. Na nasledujúcom obrázku je ako príklad pridanie všetkých produktov z kategórie Prílohy do pravidla na sledovanie množstva:

newitem74

nahor