Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

K dotykovej pokladne si môžete prikúpiť tzv. Zákaznícky displej. Ide o ďalší tablet s nainštalovanou špeciálnou aplikáciou, ktorá zobrazuje na displeji reklamné obrázky a videá. V prípade aktívneho účtu sú potom zobrazené aj účtované položky a celková suma. Zákazník vidí aký tovar je účtovaný a aká je celková suma jeho nákupu.
 

dulezite_sdeleni_icon

Pred nastavením zákazníckeho displeja vo Vzdialenej správe najprv aktivujte funkciu Zákaznícky displej v dotykovej pokladnici a nakonfigurujte druhý tablet slúžiaci ako zákaznícky displej. Postup nájdete v tejto kapitole.

 

Pokiaľ máte správne nastavený zákaznícky displej na strane dotykovej pokladne aj tabletu, ktorý zákaznícky displej zobrazuje, môžete sa pustiť do nahrania médií a vytvorenia playlistu, v ktorom určíte, ako dlho a v akom poradí sa majú obrázky na zákazníckom displeji zobrazovať. Pre každú pokladňu môžete vytvoriť jeden playlist.

 

Podporované formáty médií

Typ obrázka

jpg, jpeg, png

Typ videa

mp4

Rozlíšenie

1920 x 1080 px

Veľkosť videa

doporučené max. 100 MB

 

Operácia s médiami sa teda skladá z dvoch krokov:

1.Výber a nahranie médií do Vzdialenej správy

2.Vytvorenie zoznamu prehrávania s vybranými médiami a nastavenie času prehrávania pre každý obrázok

 

Ako nahrať médiá pre zákaznícky displej?

1_icon

Prihláste sa do Vzdialenej správy a prejdite na záložku Viac » Zákaznícky displej . Ťuknite na tlačidlo Správa médií 01 v pravom hornom rohu.

zak_disp2

 

2_icon

Súbory (obrázky a videá) možno vkladať dvoma spôsobmi. Pomocou myši ich potiahnite z Prieskumníka Windows do oblasti 02 alebo kliknite na tlačidlo Vybrať... 03.

zak_disp3

 

3_icon

Vybrané súbory sa potom zobrazia v časti 02(pozri obrázok vyššie), kde ich môžete odstrániť alebo nahrať jednotlivo pomocou malých ikon A. Ak chcete nahrať všetky vybrané súbory, kliknite na ikonu Nahrať 04. Ak chcete nahrať iné súbory, kliknite na tlačidlo Odstrániť 05 a odstráňte ich. Nahrávaním sa médiá uložia do Vzdialenej správy a môžu sa použiť v playliste.

zak_disp45

 

4_icon

Po nahraní do úložiska sa súbory zobrazia v dolnej časti stránky, kde ich môžete odstrániť pomocou ikony koša.

zak_disp5

 

poznamka_icon

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak použijete médiá s rozlíšením Full HD, tj. 1920 x 1080 pixelov.

nahor

Ako vytvoriť playlist z nahraných médií?

1_icon

Po nahraní médií ťuknite znova na záložku Zákaznícky displej. Tu teraz môžete vytvoriť playlist pre každú pokladňu. Na vytvorenie kliknite na tlačidlo Vytvoriť playlist 01. Do správy médií sa presuniete tlačidlom v záhlaví 02.

zak_disp7

 

2_icon

Na ľavej strane stránky sa zobrazí zoznam nahraných médií. Ťuknutím na tlačidlá 01 presuniete vybrané médiá do zoznamu prehrávania na pravej strane. Odtiaľto môžete odstrániť nesprávne načítané médiá pomocou tlačidiel 05. Pre každý obrázok zadajte do poľa 03 hodnotu v sekundách, ako dlho sa má zobrazovať. Nakoniec zoznam skladieb pomenujte 02 a uložte ho kliknutím na tlačidlo 04.

zak_disp8

 

3_icon

Teraz máte playlist pripravený a posledným krokom je načítanie médií do zariadenia (tabletu), ktoré slúži ako Zákaznícky displej. Vráťte sa teda do nastavení zákazníckeho displeja v dotykovej pokladni a ťuknite na položku Nastaviť. Tento posledný krok je opísaný tu.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC