Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

K dotykovej pokladnici môžete pridať zákaznícky displej, čo je ďalší tablet s nainštalovanou špeciálnou aplikáciou, ktorá na obrazovke zobrazuje propagačné obrázky a videá. V prípade aktívneho účtu sa zobrazia aj účtované položky a celková suma. Zákazník tak môže vidieť, aké položky sú účtované a aká je ich celková suma.
 

 

dulezite_sdeleni_icon

Displej dotykové pokladny je chráněn průhlednou fólií, aby se při transportu nepoškodil. Tuto fólii nezapomeňte před použitím odstranit.

K USB portom pokladnice nepripájajte žiadne iné zariadenia ako tlačiarne, snímače čiarových kódov alebo váhy. Aj zákaznícky displej musí byť napájaný vlastným adaptérom. V opačnom prípade môže dôjsť k zaseknutiu pokladne alebo poškodeniu základnej dosky!

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC