Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Pokladničný systém môžete ľahko integrovať so službami tretích strán a získať tak zaujímavé funkcie, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu. V súčasnosti Dotykačka podporuje tieto služby:

 

E-shopy Shoptet (Doplnok pre Shoptet)
shoptet

Objednávkové služby
clip0658 clip0659
 

Pohodlené platenie priamo od stola - Qerko
clip0606

 

Integráciu väčšiny služieb vykonáte pomocou jednoduchých sprievodcov vo Vzdialenej správe. Pred tým je samozrejme potrebné mať podporované služby, ktoré chcete prepojiť s Dotykačkou, aktívne a zriadené priamo u spoločností, ktoré ich poskytujú.

Vlastný e-shop na platforme Shoptet prepojíte s Dotykačkou prostredníctvom doplnku, ktorý nájdete na webe doplnkov Shoptet. Produkty v pokladni a na e-shope sa párujú na základe EAN kódu, ten musí byť pre každý produkt unikátny. Po úspešnom prepojení budú na základe predajov v e-shope automaticky upravované skladové zásoby v Dotykačke.

Integráciu Dotykačky s Qerkom vám zaistí priamo Qerko. Sami na strane Dotykačky nič špeciálne nenastavujete. Stačí len v administrácii Qerka povoliť prístup do Vzdialenej správy Dotykačka a potom vložiť k jednotlivým stolom obdržané QR kódy. Ako na to, je popísané tu.

 

poznamka_icon

Dostupnosť služieb pre integrácie závisí od vašej licencie Dotykačky.

uziv_tip_icon

Ak rozvážate svoje výrobky zákazníkom, môžete použiť špeciálny stôl na získanie informácií o celkovom predaji na rozvoz. Viac informácií o tejto možnosti nájdete v tejto kapitole.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC