Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

» K dispozícii len v Dotykačke NAPLNO a vyššie. «

clip0606Qerko je aplikácia uľahčujúca platenie v reštauráciách, bistrách či kaviarňach. Qerko však nepredstavuje iba platenie, ale je nástrojom na komunikáciu a starostlivosť o vašich zákazníkov. Nástrojom, ktorý vám umožní z občasných zákazníkov urobiť štamgastov. A tiež ich poznať – čo majú radi, čo si radi objednávajú a ako často sa k vám vracajú.

Qerko vám pomôže lepšie spoznať zákazníkov, odmeniť ich za vernosť či motivovať ich k návratu alebo návšteve vašich ďalších prevádzok. Získate informácie, na základe ktorých ľahko naplánujete marketingové kampane pre vybrané skupiny zákazníkov na základe ich správania. A to všetko so zachovaním úplného súkromia užívateľov.

 

clip0607
S Qerkom získate:

Plne bezkontaktný a bezpečný spôsob platby vo vašom podniku pomocou QR kódu umiestneného na stole s integráciou dotykovej pokladne

Vernostný program pre všetkých vašich zákazníkov

Vhľad do zákazníckeho správania vrátane spätnej väzby priamo od platiacich zákazníkov

Vyššie prepitné pre vašu obsluhu

Čas na lepší servis a starostlivosť o vašich zákazníkov

Digitálne účtenky

 

 

Ako prepojiť Qerko s Dotykačkou?

Aplikácia Qerko umožňuje koncovému zákazníkovi rozdeliť a zaplatiť účet priamo pri stole bez asistencie personálu. Stačí mať nainštalovanú mobilnú aplikáciu Qerko, naskenovať QR kód zo stola a zaplatiť celý účet alebo jeho časť. Obsluha je okamžite informovaná o platbe. V rámci integrácie Qerka s Dotykačkou môžu zákazníci / hostia používať aplikáciu Qerko na rýchle a jednoduché platenie. Nastavenia sa vykonávajú len na strane Qerka, v aplikácii Dotykačka nič nenastavujete ani nemeníte. Podmienkou je samozrejme aktívna mapa stolov so stránkou s vytvorenými stolmi.

1.Pokiaľ Qerko ešte nemáte, kontaktujte nás.

2.Po zriadení účtu obdržíte štítky s QR kódmi a e-mail pre aktiváciu prepojenia. Prepojenie teda následne aktivujete povolením prístupu k Vzdialenej správe Dotykačka v administrácii Qerka.

3.V administrácii Qerka ďalej v časti Párovanie QR kódov spojte QR kódy s načítanými stolmi z Dotykačky.

4.Hotovo – teraz môžu vaši zákazníci platiť jednoducho tak, že v aplikácii Qerko naskenujú štítok s QR kódom umiestnený na konkrétnom stole a vykonajú platbu.

 

Čo sa stane v Dotykačke?

1.V Dotykačke dôjde automaticky k uzavretiu účtu a vytlačeniu účtenky (pokiaľ v administrácii Qerka nenastavíte inak). Účet je zaplatený skrytou platobnou metódou Qerko.

2.Ak si zákazník prostredníctvom Qerka objedná, bude v Dotykačke automaticky aktualizovaný či vytvorený otvorený účet k danému stolu a opäť, podľa nastavenia tlače v Dotykačke, dôjde k vytlačeniu objednávky do kuchyne. Možnosť objednávky prostredníctvom Qerka je však k dispozícii len pokiaľ máte u Qerka zaplatený modul pre objednávky.

 

dulezite_sdeleni_icon

S otázkami či problémami s prepojením sa prosím obracajte priamo na podporu Qerka prostredníctvom ich stránok. Rovnakým spôsobom kontaktujte Qerko aj v prípade problémov s transakciami alebo nedoručením digitálnej verzie účtenky koncovému zákazníkovi.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC