Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Zľavové skupiny slúžia na priradenie trvalej zľavy k zákazníckym účtom. Môžete si vytvoriť ľubovoľné množstvo zľavových skupín s rôznymi zľavami. Každú zľavovú skupinu pomenujete a zadáte výšku zľavy v percentách. Pokiaľ má zákazník priradenú zľavovú skupinu, bude nastavená zľava automaticky aplikovaná na každú položku účtu, ktorý tomuto zákazníkovi priradíte.

 

Ako vytvoriť a aplikovať zľavovú skupinu?

1_icon

V časti Zľavové skupiny ťuknite na tlačidlo + VYTVORIŤ ZĽAVOVÚ SKUPINU 01. Tým otvoríte dialóg pre vytvorenie novej zľavovej skupiny.

sleva1

 

2_icon

Do poľa 02 zadajte názov skupiny a do poľa 03 zadajte číslo, ktoré bude predstavovať percentuálnu zľavu (napr. pre zľavu 10 % zadajte číslo 10). Ponechajte aktívnu možnosť Zobrazovať v hlavnej ponuke, inak by skupina zliav nebola k dispozícii v nastaveniach zákazníckeho účtu. Nakoniec všetko uložte ťuknutím na tlačidlo Uložiť.

sleva2

 

3_icon

Teraz sa budú zľavové skupiny zobrazovať vo vlastnostiach zákazníckeho účtu. Tu môžete z rozbaľovacieho menu vybrať a priradiť zľavovú skupinu danému zákazníkovi.

sleva4

 

4_icon

Akonáhle teraz zákazníka priradíte k účtu, bude automaticky aplikovaná zľava z nastavenej zľavovej skupiny.

sleva3

 

dulezite_sdeleni_icon

Vytvorené zľavové skupiny nie je možné pri pokladni vymazať. Skupinu, ktorú už nechcete používať, skryjete deaktiváciou možnosti Zobrazovať v hlavnej ponuke, prepíšete ju inou zľavou alebo ju odstránite prostredníctvom Vzdialenej správy.

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC