Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Ak sa chcete prihlásiť do webového rozhrania vzdialenej správy, prejdite na stránku https://admin.dotykacka.sk. V prihlasovacom dialógovom okne zadajte e-mailovú adresu a heslo, ktoré ste zadali v sprievodcovi aktiváciou. Potom kliknite na tlačidlo LOGIN.

prihlaseni1

 

 

uziv_tip_icon

Použitie e-mailovej adresy a hesla na prihlásenie nie je najbezpečnejšia metóda. Pokiaľ chcete prístup k dátam vo Vzdialenej správe zabezpečiť, nastavte si tzv. dvojfaktorové prihlásenie. Na prihlásenie tak bude nutné, okrem e-mailu a hesla, zadať ešte jednorazový kód vygenerovaný v aplikácii Google Authenticator.

dulezite_sdeleni_icon

Na prácu s webovým rozhraním Vzdialenej správy odporúčame používať internetový prehliadač Chrome, prípadne Firefox. Nepodporované sú naopak všetky verzie Internet Explorer a vstavané bezmenné prehliadače v operačnom systéme Android (Android Web View).

nahor


 

Výber úložiska (cloudu)

Každá pokladnica ukladá dáta do úložiska vo Vzdialenej správe, ktorému hovoríme cloud. Pokiaľ priradíte pokladne do jedného spoločného cloudu, budú vzájomne zdieľať dáta a produkty. Vzdialená správa teda môže spravovať niekoľko pokladníc pripojených k rôznym cloudom. Každý cloud môže napr. reprezentovať jednu pobočku či predajňu a pod. Nový cloud je možné vytvoriť v sprievodcovi aktiváciou.

Ak máte vytvorených viac cloudov, bude po prihlásení do Vzdialenej správy zobrazená obrazovka s ich výberom:

2017-05-10_102203

 

Vyberte cloud, ktorý chcete spravovať a kliknite naň. Tým sa do zvoleného cloudu prihlásite a uvidíte stránku s prehľadom jednotlivých pokladníc, ktoré do tohto cloudu patria. Prepínať medzi cloudami je možné aj ťuknutím na číslo a názov cloudu v záhlaví:

clip0644

nahor


 

Ako obnoviť svoje prihlasovacie údaje?

1_icon

Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, ťuknite na odkaz Zabudli ste heslo? v dialógu prihlásenia, pozri prvý obrázok.

2_icon

V ďalšom kroku zadajte e-mailovú adresu, ktorú používate na prihlásenie do Vzdialenej správy, a kliknite na tlačidlo HLEDEJ.

prihlaseni2

 

3_icon

Ak ste zadali správnu e-mailovú adresu, budete informovaní o možnostiach obnovenia hesla. Teraz kliknite na tlačidlo POKRAČOVAŤ. Na zadaný e-mail dostanete odkaz na zmenu hesla.

 

dulezite_sdeleni_icon

Pokiaľ správu s odkazom na zmenu hesla nedostanete, skontrolujte prosím ostatné zložky vo vašej pošte, predovšetkým zložku Nevyžiadaná pošta (Spam). Prípadne kliknutím na text Žiadny e-mail mi neprišiel vykonáte opakované odoslanie správy.

prihlaseni4

 

Pre kompletný návod, ako obnoviť zabudnuté heslo, sa pozrite do našej databázy znalostí (v českom jazyku).

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC