Aktivácia skúšobnej verzie

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Aktivácia skúšobnej verzie

Navigácia:  Príprava pokladnice > Aktivácia > Nový zákazník >

Skúšobnú verziu Dotykačky môžete používať na vlastnom zariadení a využiť 30-dňovú skúšobnú lehotu. Počas tohto obdobia môžete aplikáciu používať bez akýchkoľvek obmedzení, len nemáte k dispozícii Vzdialenú správu. Po uplynutí skúšobnej doby si musíte zakúpiť licenciu a aktivovať Dotykačku pomocou licenčného kľúča, aby ste ju mohli ďalej používať.

 

1_icon

Najprv vyberte krajinu, v ktorej pokladnicu používate. V závislosti od aktuálneho jazyka systému v pokladni vám Dotykačka ponúkne príslušnú krajinu. V závislosti od zvolenej krajiny sa potom automaticky nastavia dôležité vlastnosti pokladnice, ako napríklad mena, zaokrúhľovanie platieb alebo sadzby DPH. Pokračujte tlačidlom POKRAČOVAŤ.

clip0108

 

2_icon

Ak chcete spustiť skúšobnú verziu, potvrďte súhlas s obchodnými podmienkami na úvodnej obrazovke sprievodcu aktiváciou 01 a potom ťuknite na tlačidlo POKRAČOVAŤ SO SKÚŠOBNOU VERZIOU 02.

Screenshot_2017-05-04-14-11-30 24

 

V ďalšom kroku pokračujte výberom typu prevádzky. Potom štandardne dokončite sprievodcu aktiváciou a môžete začať  Dotykačku používať.

nahor