Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

syncAkákoľvek operácia v pokladnici vedie k automatickej synchronizácii dát so Vzdialenou správou. Vzdialená správa je reprezentovaná jednoduchým webovým rozhraním, ktoré poskytuje prehľad o pokladničných operáciách a umožňuje tiež konfigurovať dotykovej pokladnice na diaľku prostredníctvom akéhokoľvek počítača alebo tabletu.

Pri funkčnom pripojení na internet sú údaje vo Vzdialenej správe aktuálne alebo s maximálnym oneskorením niekoľkých sekúnd. Prebiehajúca synchronizácia so Vzdialenou správou je indikovaná animovanou ikonou mraku na hlavnej obrazovke vedľa mena prihláseného užívateľa.

 

dulezite_sdeleni_icon

Červená ikona mraku označuje nefunkčné internetové pripojenie. V takom prípade nemusia byť dáta vo Vzdialenej správe aktuálne. Skontrolujte si preto vlastné internetové pripojenie (Wifi router) a fungujúce pripojenie pokladnice k internetu.

newitem58

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC