Rezervácia

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Rezervácia

Navigácia:  Vzdialená správa > Panel záložiek > Viac... >

icon_rezervaceRezervácia je samostatná aplikácia na vytvorenie a prehľad rezervácií jednotlivých stolov. Vytvorené rezervácie stolov sú prehľadne zobrazené v jednoduchom kalendári v dotykovej pokladni. Aplikáciu Rezervácia je nutné najprv do dotykovej pokladne nainštalovať prostredníctvom Dotykačka Marketplace. Ide o jednoduchý a prehľadný rezervačný systém, ktorý dokáže nahradiť papierovú knihu.

Ak máte aplikáciu Rezervácia v pokladni nainštalovanú, môžete vytvorené rezervácie mimo pokladne spravovať aj prostredníctvom Vzdialenej správy, vrátane ich vytvárania. Vytvorené rezervácie v pokladni sa prenášajú do Vzdialenej správy a naopak.
 

dulezite_sdeleni_icon

Pred používaním rezervácií vo Vzdialenej správe je nutné v Dotykačke vytvoriť na mape stolov stoly a nainštalovať aplikáciu Rezervácia. Aby synchronizácia rezervácií fungovala, je samozrejme nutné fungujúce internetové pripojenie.

 

1_icon

Ak chcete spravovať svoje rezervácie, prihláste sa do Vzdialenej správy a prejdite na záložku Viac » Rezervácia. Na pravej strane stránky teraz uvidíte všetky vytvorené rezervácie. Zoznam rezervácií môžete vytlačiť kliknutím na tlačidlo v záhlaví.

clip0105

 

2_icon

Kliknite na tlačidlo + Pridať. V hornej časti stránky sa objaví pole novej rezervácie. Vyberte najprv pokladnicu z menu 01, potom zvoľte stôl a počet obsadených miest 02. Nakoniec doplňte meno zákazníka 03, poznámku a vyberte termín rezervácie + dobu trvania 04. Rezerváciu nezabudnite tlačidlom Uložiť. Vytvorená rezervácia sa za okamih prenesie do pokladnice.

clip0106

 

poznamka_icon

Rezervácia môže využívať bez obmedzenia majiteľ licencie Dotykačka NEOBMEDZENE. S licenciou JEDNODUCHO dostávate 100 rezervácií na rok, licencia Dotykačka NAPLNO umožňuje 1000 rezervácií.

nahor