Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Aby sa zabezpečilo, že všetky používané pokladničné programy budú aktuálne, aplikácie nie sú v dotykovej pokladnici nainštalované. Ak chcete nainštalovať najnovšie verzie, použite aplikáciu Dotykačka Marketplace, ktorú nájdete na hlavnej obrazovke po spustení pokladnice.

 

 

uziv_tip_icon

Prvé stiahnutie alebo aktualizáciu aplikácií sa odporúča vykonať po pripojení pokladnice k Wifi sieti. Stiahnutie inštalačných a aktualizačných balíkov je dátovo náročnejšie. V prípade obmedzeného mobilného dátového pripojenia môže dôjsť k vyčerpaniu dát.

 

Inštalácia aplikácií na pokladnicu Dotykačka

1_icon

Ak chcete nainštalovať aplikácie, ťuknite na ikonu Marketplace v ľavom dolnom rohu obrazovky pokladnice. Prípadne na ploche ťuknite na ikonu Inštaluj Dotykačku lebo Dotykačka Marketplace, ak je Marketpace už nainštalovaný.

instalace1

 

2_icon

V Dotykačka Marketplace teraz bude k dispozícii aplikácia Dotykačka. Ťuknutím na tlačidlo INŠTALOVAŤ ju nainštalujte.

marketplace

 

3_icon

Po nainštalovaní Dotykačky budú v Marketplace k dispozícii ďalšie aplikácie. Pokračujte teda inštaláciou ďalších pokladničných aplikácií ako napríklad Sklad alebo Rezervácie. Používanie týchto aplikácií však môže podliehať vašej licencii Dotykačky.

instalace2

 

poznamka_icon

Dotykačka Marketplace tiež automaticky aktualizuje všetky nainštalované aplikácie. Ak sa aplikácie neaktualizujú pravidelne automaticky, odstráňte dáta aplikácie Dotykačka Marketplace v nastaveniach aplikácie Android podľa tohto postupu.

 

Inštalácia aplikácií Dotykačka do vlastného zariadenia

Ak potrebujete nainštalovať aplikácie Dotykačka do vlastného zariadenia, použite na to opäť Dotykačka Marketplace. Prejdite na stránku https://marketplace.dotykacka.cz a ťuknite na tlačidlo:

clip0732

 

Stiahnite si teda inštalačný balíček Dotykačka Marketplace do svojho zariadenia a nainštalujte ho. V niektorých prípadoch môže byť potrebné pred inštaláciou povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov v nastaveniach systému Android. Vaše zariadenie môže byť predvolene nastavené tak, aby blokovalo inštaláciu aplikácií mimo obchod Google Play.

Po nainštalovaní otvorte Dotykačka Marketplace, odsúhlaste licenčné podmienky a potom vyberte aplikácie, ktoré chcete nainštalovať. Jednotlivé pokladničné aplikácie sa budú prostredníctvom Dotykačka Marketplace tiež automaticky aktualizovať.

nahor


 

youtube-3233Ako nainštalovať pokladní aplikácie Dotykačka do vlastného zariadenia (v českom jazyku):

Inštalácia aplikácií Dotykačka do vlastného zariadenia

nahor

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC