Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Mobilný čašník je dostupný v aplikácii Dotykačka Marketplace, čo je vlastná inštalačná platforma (obchod) Dotykačky alebo v obchode Google Play. Pokiaľ teda používate zariadenie od Dotykačky, Marketplace bude už v zariadení nainštalovaný a nájdete ho na ploche tabletu. V prípade ostatných zariadení mobilného čašníka nainštalujte z Google Play.

screenshot_20170719-131151131152
clip0019

 

dulezite_sdeleni_icon

Ak máte zariadenie so systémom Android s verziou nižšou ako 5.0, Mobilný čašník sa v aplikácii Dotykačka Marketplace nezobrazí a nemôže byť nainštalovaný. Systém Android 5.0 je základnou podmienkou správneho fungovania mobilného čašníka.

 

Po úspešnej inštalácii je nutné vykonať spárovanie s dotykovou pokladňou. To je veľmi jednoduché a je to popísané v ďalšej kapitole.

nahorTáto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC