Ak chcete správne zobraziť obsah, povoľte JavaScript.

Pokladničná aplikácia Dotykačka a podporované periférne zariadenia (tlačiarne, čítačky...) sa testujú predovšetkým na našich dodávaných dotykových pokladniach.

Na trhu je obrovské množstvo zariadení so systémom Android s rôznymi funkciami a väčšími či menšími úpravami operačného systému. Preto odporúčame na bezproblémovú prevádzku pokladničného systému tablety a periférne zariadenia Dotykačky. Vzhľadom na veľké rozdiely medzi chytrými zariadeniami s operačným systémom Android nie je možné zaručiť 100% kompatibilitu so všetkými zariadeniami na trhu.

Používanie vlastných chytrých zariadení však automaticky neznamená obmedzenú funkčnosť. To však zvyčajne neplatí pre pokladničné periférie, ako sú tlačiarne alebo snímače čiarových kódov. Pre tieto zariadenia používa Dotykačka vlastné ovládače, ktoré nemusia správne fungovať s inými zariadeniami, okrem podporovaných.

Ak chcete spustiť aplikáciu Dotykačka na vlastnom zariadení, odporúčame, aby zariadenie spĺňalo tieto požiadavky:

Minimálne požiadavky na pokladniční aplikáciu Dotykačka

Operačný systém

Android 5.0, 5.1, 6.0, 7.1 a vyššie

Rozlíšenie displeja

1280 x 800

Pamäť (RAM)

1 GB

Úložisko

16 GB

Procesor (CPU)

Quad core 1 GHz

* Systém Android 7.0 nie je podporovaný.

 

poznamka_icon

Ak používate na prevádzku Dotykačky vlastné zariadenie, nemôžeme zaručiť plnú funkčnosť aplikácie. Úplná technická podpora sa poskytuje len pre tablety a periférne zariadenia dodávané spoločnosťou Dotykačka.

Ak máte zariadenie s verziou systému Android nižšou ako 5.0, aplikácia Mobilný čašník sa nezobrazí v Dotykačka Marketplace a nebude ju možné nainštalovať. Základnou podmienkou správneho fungovania mobilného čašníka aj Dotykačky je minimálne Android 5.0.

Pokladničná aplikácia nefunguje v systéme Android 7.0 kvôli chybe v tejto verzii operačného systému.

nahor

 Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC