Začíname

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Začíname

teacher
Táto užívateľská príručka obsahuje všetky informácie o pokladničnom systéme Dotykačka. Tu nájdete základné a pokročilé postupy práce s dotykovou pokladňou. Dotyková pokladňa Dotykačka funguje na obľúbenom systéme Android, vďaka ktorému je jej ovládanie a nastavenie jednoduché a intuitívne.

Na navigáciu v príručke použite zoznam kapitol a tém v ľavom stĺpci. Zodpovedajúce kľúčové slovo môžete nájsť aj v indexe alebo použiť štandardné vyhľadávanie. Každú časť príručky môžete jednoducho vytlačiť priamo z prehliadača pomocou klávesovej skratky CTRL+P alebo ikony v záhlaví.

Kompletnú offline verziu príručky si môžete stiahnuť z tohto odkazu. Je to súbor .pdf, ktorý je možný otvoriť vo všetkých bežných webových prehliadačoch alebo v programe Adobe Acrobat Reader. Ďalšie informácie nájdete v kapitole Offline verzia a tlač príručky.

 

dulezite_sdeleni_icon

Niektoré z funkcií pokladnice uvedených v tejto príručke nemusia byť vo vašej krajine podporované.

uziv_tip_icon

Skôr než sa začnete zaoberať celou príručkou, môžete začať kapitolou Prvé kroky s Dotykačkou. V tejto kapitole nájdete prehľad základných krokov, ktoré je potrebné vykonať, aby ste mohli čo najskôr začať pracovať s pokladňou.

 

Na tejto stránke (v českom jazyku) nájdete prehľady zmien, noviniek a opráv v jednotlivých aplikáciách. Môžete ich tiež sledovať aj prostredníctvom kanála RSS (v českom jazyku) rss_small.

 

V tejto príručke sa používa nasledujúca obrázková konvencia:

poznamka_icon

Poznámka

dulezite_sdeleni_icon

Dôležité upozornenie

uziv_tip_icon

Typ alebo odkaz

youtube-3233

Video z Youtube kanála (iba online verzia)

raketa

Rýchle video (iba online verzia)
Na pohyb medzi snímkami používajte šípky na klávesnici.

 

-Ďalšie príručky (kliknite pre rozbalenie)

 

 


Verzia príručky: 2.0.50 - 1.81 Posledná aktualizácia: 27. 1. 2023

 

Táto príručka má len informatívny charakter a neposkytuje žiadne záruky. Uvedené špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky a schémy majú len informatívny charakter. Vzhľad a funkcie zariadenia a softvéru sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnej verzie produktu a aplikácií.

Vytvorené s od Dotykačky. © 2023 Dotypos SK s.r.o.