Nastavenie cloudu

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Nastavenie cloudu

Navigácia:  Vzdialená správa >

Pokladničné dáta  sú uložené v cloude, čo je zabezpečené dátové úložisko na internete, ktoré komunikuje s vašou pokladnicou a synchronizuje s ňou údaje. S lokálnou pokladnicou aj s týmto vzdialeným cloudom môžete pracovať prostredníctvom webového rozhrania, ktoré nazývame Vzdialená správa.

Môžete mať viacero cloudov, napríklad v prípade dvoch obchodov s rôznymi sortimentmi výrobkov. Prihláste sa do Vzdialenej správy a jednoducho vyberte, s ktorým úložiskom (cloudom) chcete práve pracovať. V sprievodcovi aktiváciou môžete vytvoriť nový cloud (pre jednu alebo viac samostatných pokladníc). V drvivej väčšine prípadov si však vystačíte len s jedným cloudom, v ktorom jednotlivé pokladnice zdieľajú údaje.

Ponuka Nastavenie cloudu, ktorá je prístupná cez ikonu cloudu na hornej lište obrazovky, skrýva niekoľko dôležitých nastavení:

 


 

Nastavenie cloudu

Toto nastavenie umožňuje zmeniť názov cloudu a skryť grafy v prehľade na domovskej obrazovke. Pre vstup do nastavenia kliknite na ikonu mraku 01. Do poľa 02 zadajte nový názov cloudu alebo prepnite prepínač 03 a kliknite na Uložiť. Prepínač v polohe ON znamená, že sa grafy zobrazia; v polohe OFF sa grafy v prehľade na domovskej obrazovke nezobrazia.

nastaveni_cloudu1_800_edge_dr_no1

nahor