Nastavenia ovládača platobného terminálu

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Nastavenia ovládača platobného terminálu

Navigácia:  Príprava pokladnice > Zostavenie terminálu Dotypay (Dotykačka PLATOBNÁ) > Počiatočné spustenie a nastavenie >

Aby  pokladničná aplikácia Dotykačka mohla komunikovať s platobným terminálom, ktorý zariadenie obsahuje, musí byť Ovládač platobného terminálu správne nastavený. Toto je aplikácia, ktorú ste si stiahli a nainštalovali v predchádzajúcom kroku.

Otvorte ovládač platobného terminálu na hlavnej obrazovke, vyberte poskytovateľa Dotypay, nastavte pripojenie terminálu na Vstavaná a všetko uložte. Teraz vám odporúčame vykonať testovaciu transakciu za 1 korunu, aby ste si overili komunikáciu s terminálom. Túto transakciu môžete neskôr stornovať.

 

uziv_tip_icon

Ak používate zariadenie Dotypay len ako samostatný platobný terminál bezdrôtovo pripojený k pokladnici, pozrite si túto kapitolu, ktorá popisuje pripojenie platobného terminálu Dotypay k pokladnici Dotykačka prostredníctvom Wifi siete.

 

clip0264
clip0265

 

poznamka_icon

Ak sa chcete zoznámiť s pokladničnou aplikáciou Dotykačka, pokračujte kapitolou Prvé kroky s Dotykačkou .V tejto kapitole nájdete prehľad základných krokov, ktoré musíte urobiť, aby ste čo najskôr mohli pokladničnú aplikáciu používať.

nahor