Inštalácia aplikácií

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Inštalácia aplikácií

Navigácia:  Príprava pokladnice > Zostavenie terminálu Dotypay (Dotykačka PLATOBNÁ) > Počiatočné spustenie a nastavenie >

Po úspešnej aktivácii zariadenia by sa mali automaticky nainštalovať pokladničné aplikácie podľa vašej licencie. Ide o aplikácie Dotykačka, Ovládač platobného terminálu, prípadne Sklad. Dotykačka je vlastná pokladničná aplikácia, Ovládač platobného terminálu zabezpečuje integráciu platobného terminálu s pokladňou a Sklad využijete na evidenciu skladových zásob a inventúru.

Ak niektorá aplikácia chýba, je možné ju nainštalovať prostredníctvom Obchodu (App Market). Ten otvoríte buď z postranného menu, alebo prostredníctvom ikonky na hlavnej obrazovke Dotypay. Najprv vždy stiahnite a nainštalujte aplikáciu Dotykačka, potom Ovládač platobného terminálu, a nakoniec ďalšie aplikácie, ktoré chcete vyžívať a sú súčasťou vašej licencie.

clip0262
clip0263

 

uziv_tip_icon

Prvé stiahnutie alebo aktualizáciu aplikácií sa odporúča vykonať po pripojení pokladnice k Wifi sieti. Stiahnutie inštalačných a aktualizačných balíkov je dátovo náročnejšie. V prípade obmedzeného mobilného dátového pripojenia môže dôjsť k vyčerpaniu dát.

nahor