Aplikácia Dotypay

<< Kliknite pre zobrazenie obsahu >>

Aplikácia Dotypay

Navigácia:  Príprava pokladnice > Zostavenie terminálu Dotypay (Dotykačka PLATOBNÁ) > Počiatočné spustenie a nastavenie >

Po aktivácii terminálu a aplikáciu konfigurácie sa na domovskú obrazovku terminálu (tzv. launcher) pridá aplikácia Dotypay. Táto aplikácia na pozadí spracováva platby a používa sa aj na správu transakcií. Ak chcete terminál používať, musíte sa najprv do aplikácie Dotypay prihlásiť.

 

Prihlásenie do aplikácie Dotypay

1_icon

Na úvodnej obrazovke ťuknite na ikonu DOTYPAY, čím ju spustíte.

aktivace-dotypay-1

 

2_icon

Ak je na termináli viac podnikateľov / spoločností s profilmi, vyberte najprv svoje zariadenie. Ťuknite na políčko 01 a vyberte svoju rolu. Vybraná rola odpovedá dostupným možnostiam platby. Pokladník môže vykonávať len platby, na druhej strane Manažer nemá žiadne obmedzené práva, a preto môže vykonávať aj iné platobné operácie, ako sú napríklad refundácie (vrátenie platby) alebo uzávierky. Po výbere príslušnej roly zadajte PIN kód 02 a ťuknite na položku PRIHLÁSIŤ SA 03. PIN kód pre Pokladníka je 0000, PIN kód pre Manažéra je 1111.

aplikace-dotypay-2

 

3_icon

Po úspešnom prihlásení sa zobrazí hlavná obrazovka aplikácie. Tá ponúka rôzne platobné funkcie. Ďalšie informácie o funkciách Dotypay aplikácie nájdete v užívateľskej príručke Dotypay.

aplikace-dotypay-3

nahor